Książka Busem Przez Świat. Australia za 8 dolarów – rabat 20%

Busem Przez Świat. Australia za 8 dolarów” to nasza trzecia książka z serii „Busem Przez Świat” opowiadająca o naszej 4-miesięcznej podróży po krainie kangurów.

Busem Przez Świat. Australia za 8 dolarów

busem-przez-swiat-australia-za-8-dolarow-b-iext46027489Nasza trzecia przygodowo-poradnikowa książka jest już dostępna. Opowiada ona historię naszej 4-miesięcznej wyprawy 25-letnim busikiem na polskich tablicach przez krainę kangurów.

50-stopniowe upały, jadowite węże i pająki, krokodyle, psy dingo, kangury i awarie na spalonych słońcem pustyniach.

Książka jest także poradnikiem dla każdego, kto marzy o własnej podróży do Australii – opisuje w niej krok po kroku jak zorganizować własną podróż i jak zrobić to tanio (nawet za 8 dolarów dziennie).

Autor: Karol Lewandowski
Ilość stron: 320
Rok wydania: 2016

ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z AUTOGRAFEM

Przy zamówieniu wpisz kod „supertramp” aby otrzymać rabat 20% !

Szalona podróż kultowym busem!

Cztery miesiące i 25 tysięcy kilometrów starym busem przez Australię. Członkowie ekipy BUSEM PRZEZ ŚWIAT przeżyli 50-stopniowe upały, stanęli oko w oko z krokodylami, psami dingo, kazuarami i dziesiątkami jadowitych węży oraz pająków. Nauczyli się rzucać bumerangiem i grać na didgeridoo, mieszkali w aborygeńskiej wiosce, przeżyli burzę piaskową i atak szarańczy. Poparzyły ich meduzy, wydobywali najdroższe kamienie świata, odwiedzili podziemne domy oraz jedli hamburgery z kangurów i krokodyli… Dzięki załodze busa pokochacie Australię taką, jaka jest naprawdę – dziką, nieujarzmioną i bardzo zaskakującą.

Gotowi na podróż?

Zaczynamy!

ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z AUTOGRAFEM

 

Kilka opinii o książce:

niedzwiecki_white_1Dla mnie bomba! Zapewne także dla tych, którzy byli w Australii. Świetnie napisane, lekko i z dystansem. Gratuluję.
Marek Niedźwiecki

MarekT

Podróż za niejeden uśmiech. Beztroska Australia z perspektywy studenckiej załogi Supertrampa, busika, któremu niewielu dałoby jakiekolwiek szanse. Młodzi podróżnicy dopięli swego w wieku, kiedy mniej się zadaje pytań, a więcej robi. I kiedy ma to wpływ na całe życie. Busem przez świat. Australia za 8 dolarów przypomina moją pierwszą książkę o tym cudownym kontynencie…

Marek Tomalik

pobraneGdy po raz pierwszy usłyszałam o ludziach, którzy chcą przewieźć starego busa na drugi koniec świata, pomyślałam, że to szaleńcy. Faktycznie – są szalenie fajni i odbyli szalenie ciekawą podróż po Australii, której bardzo im zazdroszczę, choć sama tu mieszkam.
Julia Raczko, autorka bloga WhereIsJuli.com

97de4aa8cf1583d2e8f0892efb1f5042Nie byłem nigdy w Australii, ale po lekturze książki ekipy z Busem przez Świat zachłysnąłem się tym kontynentem i wiem, że muszę postawić tam stopę. Fascynująca lektura, masa ciekawostek i porad – czyta się jednym tchem. Muszę zaplanować dopłynięcie do Australii kajakiem!
Aleksander Doba

0_0_productGfx_0e98d7cb35a62b2b2b63e7c208e5caceEntuzjazm, odwaga, radość życia i wiara w siebie podczas pokonywania kolejnych wyzwań to podstawowe cechy Karola i jego ekipy – natychmiast mnie nimi zauroczyli. W Australii, wirtualnie, byłam z nimi codziennie i wszędzie. Po wizycie w moim domu w Sawtell stali się moimi duchowymi wnukami, ponieważ ich życie, tak jak moje, jest wiecznie trwającą przygoda podróżniczą, na którą nie mają wpływu budżet ani wiek.
Basia Meder

ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z AUTOGRAFEM

"Busem Przez Świat. Australia za 8 dolarów" to nasza trzecia książka z serii "Busem Przez Świat" opowiadająca o naszej 4-miesięcznej podróży po krainie kangurów. Busem Przez Świat. Australia za 8 dolarów Nasza trzecia przygodowo-poradnikowa książka jest już dostępna. Opowiada ona historię naszej 4-miesięcznej wyprawy 25-letnim busikiem na polskich tablicach przez krainę kangurów. 50-stopniowe upały, jadowite węże i pająki, krokodyle, psy dingo, kangury i awarie na spalonych słońcem pustyniach. Książka jest także poradnikiem dla każdego, kto marzy o własnej podróży do Australii - opisuje w niej krok po kroku jak zorganizować własną podróż i jak zrobić to…

Review Overview

Ocena książki

User Rating: 4.5 ( 2 votes)