Wygraj kampera na wakacje + Nowa książka!

by Karol Lewandowski

Nasz nowy poradnik

KOMPENDIUM WIEDZY O PODRÓŻACH SAMOCHODOWYCH

Dajemy znać, że w naszym sklepie pojawił się właśnie nasz nowy poradnik – obszerne kompendium wiedzy o podróżach samochodowych!

Kiedy w 2010 roku ruszaliśmy w pierwszą daleką podróż, byliśmy pełni obaw i niepewności. Znajomi mówili nam, że na pewno ktoś nas okradnie, zamorduje, a auto rozsypie się już w Czechach. Mylili się. Rozsypało się dopiero w Szwajcarii. Potem w Barcelonie straciliśmy wszystkie bagaże, a na Gibraltarze wylądowaliśmy w areszcie. Dziś wspominamy te przygody z uśmiechem, ale większości tych problemów dało się uniknąć, gdybyśmy byli lepiej przygotowani.

Dziś zawodowo zajmujemy się podróżami, spędzając ponad 200 dni rocznie na podróżach samochodowych. Odwiedziliśmy w ten sposób ponad 60 państw na 5 kontynentach. Uczyliśmy się na własnych błędach i latami gromadziliśmy doświadczenie i podróżnicze „lifehacki”, a naszą wiedzę uporządkowaliśmy w przejrzysty sposób w tym poradniku.

[button color=”green” size=”big” link=”https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/produkt/poradnik-podrozy-samochodowych/” ]Kup książkę[/button]

Niezależnie czy wybierasz się na tygodniowy wypad po Polsce, dłuższy objazd po Europie, czy wielomiesięczną podróż dookoła świata – w tej książce znajdziesz podpowiedzi, jak sprawić, żeby wyprawa była spełnieniem marzeń.

Do współtworzenia tej książki zaprosiliśmy Kasię i Łukasza z PodróżoVania – autorów jednego z najpopularniejszych kanałów o vanlifie. Poza nimi w książce znajdziesz też wypowiedzi wielu innych ekspertów.

[box type=”shadow” ]Książkę kupisz w naszym sklepie internetowym. Nie ma jej w Empikach ani innych tradycyjnych księgarniach![/box]

Z TĄ KSIĄŻKĄ ZORGANIZUJESZ SAMOCHODOWĄ PODRÓŻ MARZEŃ!

Kupując książkę do końca weekendu otrzymujesz:
✅ cenę niższą o 10 zł
✅ darmowy ebook tej książki (dostaniesz go od razu na maila)
✅ darmową wysyłkę od 100 zł
✅ nawet do -60% na inne produkty w naszym sklepie
✅ dostawa przed świętami ?
[button color=”green” size=”big” link=”https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/produkt/poradnik-podrozy-samochodowych/” ]Kup książkę[/button]

Konkurs – wygraj kampera na wakacje

Z okazji premiery naszego poradnika postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs z nagrodami, dzięki którym będziecie mogli poczuć klimat prawdziwego vanlife’u. Dlatego wynajęliśmy dla Was kampera na 3 tygodnie przyszłorocznych wakacji 🙂

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Wrzuć na Instagrama zdjęcie naszej książki „Poradnik podróży samochodowych i vanlife’u” i oznacz je hashtagami: #poradnikpodrozysamochodowych i #vanlife.

Zdjęcie powinno oddawać klimat podróży samochodowych, vanlife albo roadtripa.

Na Wasze zdjęcia czekamy do 31.12.2020, a zwycięzców ogłosimy (na naszym Instastories oraz na stronie sklepu) w połowie stycznia. Nagrodzimy 3 najbardziej kreatywne zdjęcia.

Do wygrania są:

  1. Tygodniowy wynajem kampera Vandal Van w terminie 7.06 – 13.06.2021 na terenie Polski
  2. Tygodniowy wynajem kampera Vandal Van w terminie 19.07 – 25.07.2021 na terenie Polski
  3. Tygodniowy wynajem kampera Vandal Van w terminie 26.07 – 01.08.2021 na terenie Polski

Wartość nagród to około 8.000 zł. Odbiór auta w Warszawie. Podczas odbioru auta należy wpłacić zwrotną kaucję 3.000 zł (na wypadek zniszczeń podczas wynajmu).

Szczegóły na temat tego kampera znajdziecie tutaj: http://vandalvan.com

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj >>

[button color=”green” size=”big” link=”https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/produkt/poradnik-podrozy-samochodowych/” ]Kup książkę[/button]

Poradniki dla miłośników podróży samochodowych

Nasze książki to kompendia wiedzy o podróżach samochodowych, zarówno dla początkujących i zaawansowanych podróżników.

Zobacz nasze

Książki podróżnicze

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat