Targi World Travel Show 2019 za nami!

by Aleksandra Lewandowska

Co się przez ostatnie 3 dni działo to my nawet nie… ⚡️

Intensywność, której doświadczyliśmy podczas ostatniego weekendu podczas World Travel Show przeszła nasze wszelkie wyobrażenia. Kiedy człowiek wrzuca w internety treści i zbiera te wszystkie lajki i komentarze, nie do końca sobie zdaje sprawę, jak wielu prawdziwych ludzi za tym stoi. A później rozkładamy się na takich targach, stawiamy busa, siadamy na sofie, zaczynamy się z Wami spotykać i godzina mija jak kilka minut. 3 dni po 8 intensywnych godzin rozmów, uśmiechów, uścisków, buziaków. Atmosfera dobrych myśli była tak gęsta, że można by było ją jeść łyżkami. Kupiliście tyle książek, ile przywieźliśmy dwoma wypełnionymi po sufit autami. Zakwasy w polikach będą nam schodzić przez kilka kolejnych dni.

A w środku tego całego szaleństwa dostaliśmy jeszcze nagrodę za 10 lat inspirowania w internecie i wspólnie z Martyna Wojciechowska, Aleksander Doba, Nela Mała Reporterka, Autostopem Na Koniec Świata i Joanną Pajkowską zawitaliśmy na „podium”. Dziękujemy ?

Pod koniec trzeciego dnia zmęczenie było już tak duże, że zapomnieliśmy jak się poprawnie składa słowa w zdania. Dlatego przepraszamy, jeśli pod koniec mieliśmy mniej energii.

Dziś obudziliśmy się po 13 godzinach snu i dalej było nam mało ?‍♀️ Obudziliśmy się z poczuciem absolutnej wdzięczności za to, że świat internetu tak ładnie wymieszał się ze światem rzeczywistym. Jesteście tak samo fajni jak w komentarzach! Życzliwi, wdzięczni, pełni zapału i dobroci Dziękujemy, że jesteście <3

Targów prawie nie zwiedziliśmy, bo nie było sposobności ?‍♂️ A szkoda, bo ilość stoisk i ciekawego sprzętu robiła ogromne wrażenie. Jak się tylko na chwilę urywaliśmy, ktoś łapał na wywiady i inne szaleństwa. Zdjęcia, które publikujemy poniżej to w większości Wasze zdjęcia udostępnione na Instagramie. Za wszystkie relacje z social mediów Wielkie Dziękujemy ??

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

Najnowszy na blogu

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat