Zostaliśmy wydawcami! | Busem Przez Świat - blog podróżniczy

Zostaliśmy wydawcami!

No to teraz już oficjalnie możemy się przyznać – zostaliśmy wydawcami 🙂

Jak wiecie, ponad rok temu założyliśmy swoje Wydawnictwo Supertramp, które początkowo miało zajmować się tylko wydawaniem książek z serii Busem Przez Świat. Ale ten model sprawdził nam się tak dobrze i stworzyliśmy tak dobry zespół wydawniczy, że postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność.

Autorzy książek w Polsce zarabiają jakieś 10% (3zł), a napisanie książki podróżniczej, to łącznie z podróżą i zbieraniem materiałów, ponad rok pracy. Dlatego wielu autorów świetnych książek nie jest w stanie się z nich utrzymać. Postanowiliśmy to zmienić i zacząć wydawać książki innych podróżników. U nas będą zarabiać 3-6 razy więcej niż w innych wydawnictwach.

Przez ostatnie pół roku pracowaliśmy nad pierwszą książką i już dzisiaj możemy ją przedstawić. Jest to książka o podróżach z dzieckiem i o cyfrowych nomadach, czyli o pracy w podróży. Książka to “Rodzina Nomadów. Wyprawa 5 mórz”.

Jeśli lubicie nasze książki, to ta na pewno też Wam się spodoba. A jeśli zamówicie ją w ciągu najbliższych kilku dni, to w gratisie dostaniecie ebooka i podpisy autorów 🙂

A dokładając do zamówienia jedną z naszych map, macie wysyłkę gratis (wszystkie zamówienia od 120 zł)

Zapraszamy na stronę ze szczegółami:

https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/produkt/rodzina-nomadow

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl