Pojedź z nami na wyprawę życia

by Karol Lewandowski

Jak co roku, ogłaszamy nasze kolejne planowane wyprawy, a Wy, drodzy czytelnicy, możecie spełnić swoje podróżnicze marzenia i pojechać w świat razem z nami.

Wiemy jak trudno jest znaleźć wśród swoich znajomych kompanów na wyprawę, dlatego na większość wypraw jedziemy na 2 busy i będzie nawet po 10 wolnych miejsc.

Gdzie jedziemy?

Szykujemy następujące wyprawy Busem Przez Świat:

Wyprawa przez 3 Ameryki – mamy w planach zrobienie wyprawy śladami Tonego Halika, tylko.. w drugą stronę. Wystartujemy na Alasce, odwiedzając słynny autobus Alexandra Supertrampa (jego historia została opowiedziana w filmie Into The Wild o którym pisalismy we wpisie o najlepszych filmach podróżniczych), nastepnie przez puszcze kanadyjską do USA, gdzie odwiedzimy starych znajomych i wszystkie te miejsca, których nie odwiedziliśmy w poprzedniej wyprawie. Przez Amerykę Środkową do Ameryki Południowej aż po Ziemie Ognistą, a na koniec chcemy jeszcze odwiedzić Antarktydę.

Jak się zgłosić?

Trzeba wejść w zakładkę „Dołącz do projektu” na naszym blogu www.busemprzezswiat.pl i zapisać się do jednej z grup na facebooku. Tam niedługo podamy szczegóły wypraw (kiedy start, na ile, po ile się zrzucamy, co trzeba zabrać itd.) i wtedy będą zapisy na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”. Wyszliśmy z założenia, że jeśli ktoś jest na tyle szalony, żeby się zgłosić na taką wyprawę to na pewno wie o co chodzi i kocha podróże tak jak my 😉

Przy dłuższej wyprawie czyli wyprawie przez 3 Ameryki będziemy preferować osoby, który pojadą wcześniej na którąś z krótszych wypraw, ale nie jest to warunek konieczny. Jedyny warunek to ukończone 18 lat.

Zapraszamy do zgłoszeń 😉

Kopia IMG_9245 (2)

Te wpisy też mogą Cię zainteresować

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat