Sukces naszego projektu na portalu Polak Potrafi!

polaksukces
Nasz projekt na PolakPotrafi zakończony sukcesem!!!

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy nas wsparli i którzy wierzyli że uda nam się zrealizować kolejną wyprawę – udało się zebrać więcej niż się spodziewaliśmy, bo aż 119% założonej kwoty. Dzięki Wam będziemy mogli porządnie przygotować naszego busa na wyprawę dookoła Australii.
Do wysyłki auta do Sydney pozostało 6 tygodni (załadunek 8. października), na bieżąco będziemy Wam relacjonować przygotowania do wyprawy.
Mamy pieniędze na naprawę auta i na transport busa i ekipy w jedną stronę do Australii. Wciąż brakuje nam na paliwo, jedzenie i powrót oraz zwrotną kaucję CPD (20.000zł – szukamy pożyczki bez oprocentowania :P). Jeśli nie uda nam się uzbierać reszty pieniędzy to mimo wszystko lecimy z busem do Australii i wdrażamy w życie „plan B” .

Jeśli jakieś firmy są dalej zaintresowane reklamą na busie/koszulkach/nazwie podczas wyprawy to prosimy o kontakt australia@busemprzezswiat.pl.

W najbliższych dniach odbędzie się losowanie miejsca na Australia Trip wśród osób które wsparły nasz projekt więc bądźcie czujni

About Karol Lewandowski

Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl