Sesja z PUMĄ

by Karol Lewandowski

Dostaliśmy od firmy PUMA propozycję wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest sesja marzeń (yhym, my sobie wymarzyliśmy sesję w Australii ;)). PUMA przysłała nam buty i kurtki z nowej kolekcji SPORT LIFESTYLE, mieliśmy stworzyć swoje „stylizacje” i porobić zdjęcia. Ponieważ nie mamy pojecia co to jest „stylizacja” i nie zamierzamy zrobić z tej strony bloga modowego 😉 to po prostu ubraliśmy się w ich ciuchy i porobiliśmy fotki w naszym, busowo-podróżniczym stylu.

Poniżej prezentujemy zdjęcia zgłoszone na konkurs. Modelami to my nie zostaniemy, ale przynajmniej było trochę zabawy przy tej „sesji” ;). Swoją drogą ciuchy mega lekkie i wygodne (kurtka po zwinięciu dosłownie mieści się w kieszeni, a jest wodoodporna więc jak znalazł na wyprawę), zobaczymy jak sprawdzą się w Australii ;).

Jak Wam się podoba? Które foto najlepsze? (1,2,3)


busem przez swiat PUMA 1

busem przez swiat PUMA 2

busem przez swiat PUMA 3c

 

Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

Najnowszy na blogu

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat