Podczas  festiwalu podróżniczego MotoTravel organizowanego przez ekipę Busem Przez Świat kilkudziesięciu podróżników  z całej Polski postanowiło pomóc choremu Krzysiowi, który walczy z groźnym nowotworem Neuroblastoma i potrzebuje pieniędzy na drogie leczenie – potrzebne jest 120 tysięcy euro. Podróżnicy przekazali  kilkanaście cennych i unikalnych pamiątek zza granicy, które zostały wystawione na charytatywne licytacje a dochód z nich w całości wesprze leczenie Krzysia, który walczy z groźnym nowotworem.

Serdecznie zapraszamy do licytacji wszystkich przedmiotów wśród których są ikona z Wenecji, tablica rejestracyjna z Texasu, ręcznie robione sztućce z Zimbabwe, bransoletka z Meksyku, kilka unikalnych koszulek i wiele innych przedmiotów. Szczegóły dotyczące chorego Krzysia na plakacie poniżej oraz na stronie

Cały dochód wspiera chorego Krzysia.

Aukcje:


Nasze książki

Cześć! Witaj na naszym blogu

Nazywamy się Karol, Ola i Gaja Lewandowscy, pochodzimy ze Świdnicy oraz Kielc i jesteśmy blogerami, podróżnikami i autorami 8 książek. Od kilkunastu lat podróżujemy po świecie starym kolorowym busikiem. W sumie przejechaliśmy ponad 500.000 km i odwiedziliśmy już ponad 60 państw na 5 kontynentach. Na tym blogu znajdziesz relacje z naszych podróży i porady jak organizować własne wyjazdy.

@2022 – Supertramp Karol Lewandowski, Busem Przez Świat