Wyprawa Legalo.pl America Trip 2012 wystartowala! | Busem Przez Świat - blog podróżniczy

Wyprawa Legalo.pl America Trip 2012 wystartowala!

image

Pakowanie trwalo jak zwykle do samego rana, ale zdazylismy :). Dzisiaj startuje wyprawa Legalo.pl America Trip! Jedziemy juz na lotnisko w Warszawie, gdzie o 19:05 startuje nasz samolot. Przesiadka w Helsinkach (kilkanascie godzin przerwy w nocy, moze pozwiedzamy Helsinki) i o w piatek 14tej startujemy do Chicago. W Chicago spotykamy sie z Polakiem, Tommym i nastepnego ranka autostopem lub wypozyczonym autem (jesli uda sie tanio. pewnie zostaniemy przy opcji z autostopem bo wstepnie koszt auta to jakies 400$…) jedziemy ponad 1000km do Nowego Yorku gdzie odbieramy busa.

Przygod na pewno nie zabraknie wiec zapraszamy do sledzenia naszego bloga 😉

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl
 • Joa_ska

  A to już? Już jesteście w drodze? Bardzo szybko przeleciał rok od podróży po Europie wschodniej!!! Życzę Wam chłopaki (i dziewczyny, bo na zdjęciu widzę jedną kobietę:) niezapomnianej przygody na odległym kontynencie! Jak wybierzecie autostop, zbierajcie podpisy od ludzi, którzy Was będą podwozić- potem jest fajna pamiątka!

 • Michał

  Trzymam za Was kciuki i jednocześnie zazdroszę niesamowitych miesięcy pełnych przygód.
  Czekam na relacje bo zapowiada się rewelacyjnie.

  Pozdrawiam
  Michał

 • basia

  czemu poprostu nie lecicie do NY?

 • NinaX

  Powodzenia :)) Z niecierpliwością czekam na Wasze relacje z podróży 😀

  W końcu będę śledzić Waszą wyprawę na bieżąco, na bloga natknęłam się dopiero zimą i pochłonęłam jednego dnia wszystkie relacje i filmy 😀

  Udanego lotu 😉

 • Marcin

  Powodzenia ekipo! Ku chwale DSW!

 • Piotrek

  POWODZENIA !!! masy przygód, o których przeczytamy (wkrótce mam nadzieję) niezapomnianych wrażeń i tysięcy przejechanych busem kilometrów !

  Śledzę Wasze przygody od początku i tym razem również mam nadzieję na ciekawe relacje z całej udanej wyprawy 😉

  Pozdrawiam i jeszcze raz powodzenia ! 🙂