Po premierze na Targach Książki w Krakowie

Spotkanie z autorem, opowieści ekipy, pamiątkowe zdjęcie i co najważniejsze możliwość kupienia książki Busem Przez Świat z naszymi podpisami w promocyjniej cenie. Wszystko to i jeszcze więcej mógł zrobić każdy, kto odwiedził 15. Targi Książki w Krakowie 3-6 listopada 2011 r.
W sobotę i niedzielę ekipa BPŚ w składzie: Karol, Wojtek i Michał, promowała swoją nową książkę na stoisku wydawnictwa Sine Qua Non.
Nasz bus stał już przed wejściem, gdzie wielu uczestników oglądało auto z bliska, a nawet wchodziło do środka i robiło sobie zdjęcie z busem. Mimo sporych tłumów każdy chętny dostał podpis do książki. Spotkaliśmy się z wieloma fanami i sympatykami naszych podróży. Relacja zdjęciowa poniżej.

Już za tydzień będziemy uczestnikami podróżniczego Festiwalu OSOTT w Szczyrku. Bedziemy opowiadać ogólnie o projekcie a w szczególności o ostatniej wyprawie Lenovo East Trip i planach na przyszłość. Pojawią się nowe zdjęcie i filmy. Serdecznie zapraszamy!

autor wpisu: Wojtek Lewandowski

About Karol Lewandowski

Bloger, youtuber, zawodowy podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki i magister zaawansowanej informatyki. Odwiedził ponad 60 państw na 5 kontynentach. Autor 4 bestsellerowych książek podróżniczych. Kontakt: karol@busemprzezswiat.pl