Dzien 19 – droga na zachód – Busem Przez Świat

Dzien 19 – droga na zachód

05.08.2017

Obudzilismy sie w pieknej okolicy – w srodku kanadyskiej puszczy nad malowniczym jeziorem. Zjedlismy sniadanie, spakowalismy sie i ruszylismy w trase. 

Caly dzien spedzilismy w trasie jadac na zachod. Po obu stronach ciagle gesty las i jeziora. Tysiace jezior. Raz na jakis czas zatrzymywalismy sie nad jednym z kich na przerwe. 

Wieczorem dotarlismy do kempingu w Provincial Parku i wreszcie po 4 dniach skorzystalismy z cieplego prysznica (na codzien mamy tylko nasz zimny kempingowy).

Lukasz ugotowal dla wszystkich rosol na kuchence turystycznej a potem zrobilismy na ognisku ziemniaki i kukurydze. 

Za nami przejechane juz 2500 km, a do Alaski zostalo jeszcze prawie 6000 km.

About Karol Lewandowski

Karol Lewandowski
Bloger, podróżnik. Z wykształcenia inżynier robotyki, magister zaawansowanej informatyki. Z zawodu grafik komputerowy. Pomysłodawca i organizator projektu Busem Przez Świat. Odwiedził ponad 50 państw na 5 kontynentach. Jako jedyny z ekipy wziął udział we wszystkich wyprawach. Autor książek "Busem Przez Świat. Wyprawa Pierwsza" i "Ameryka za 8 dolarów" i "Australia za 8 dolarów". Kontakt karol@busemprzezswiat.pl
  • Zygmunt Szymanski

    Jestescie WIELCY!!! dzieki WAm mlodzi ludzie wreszcie zrozumieja ze nie tylko przynudzanie I nic nierobienie!!!! DO ODWAZNYCH SWIAT NALEZY!!!!

x

Check Also

Jak zarobić na opóźnionym locie 2500 zł?

Żadna linia lotnicza Wam tego nie powie i dlatego większość ludzi nawet nie wie jakie ...

Przeczytaj poprzedni wpis:
Vlog #10 – Polak i jego PRACA MARZEŃ w USA!

  P.S. Sporo osób pyta, czy z tej podróży (Busem przez 3 Ameryki) jest planowana ...

Zamknij